Forum Arabistyki absolwentów na poziomie licencjata i magistra Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II

ANALIZA MUSKULATURY WIELKIE CYCE META Z BAZARU KONIE ŚMIESZNE ŻYDOWSKIE IMIONA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE KULE DUM-DUM DLA SŁONIA DYDOLS POKEMON TŁUMACZENIE ARABSKIEGO PIŃCET ZŁOTYCH RENTY GRY DO KOMÓRKI LICZE DOWCIPY DOKTOR MONK EFEKT JO-JO ZDJĘCIA KOTÓW WYGLĄDAJĄCYCH JAK BOCHNY CHLEBA DZIWKI BABILONU

#1 2010-08-23 23:59:23

britney666

Nowy użydkownik

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 2
Punktów :   

mega problem

wiem, że to forum języka arabskiego, ale może będziecie w stanie odpowiedzieć mi na pytanie.
moja koleżanka ma parę problemów, z którymi nie jest w stanie się uporać, głównie występują one na podłożu psychiczno-somatycznym.
może Wy pomożecie.

w ostatnich dniach jej chłopak dziwnie się zachowuje. nie był dawno już zalogowany na nk ani facebooku,ostatni wpis jest z 20 sierpnia...
śnił mi się ostatnio, że napisał jej list i że jej nie kocha już, czy to mógł być sen proroczy?
boje sie, bo ostatnio tez wydawalo mi sie, ze ktos mnie sledzi, a potem okazalo sie, ze idzie za mną pies, ale wyczułam to, może w przypadku problemow mojej przyjaciolki jest tak samo? ze wyczuwam?

ostatni wpis tego chlopaka do jakiejs dziewczyny arabki z 20 sierpnia - ya habibti shukran gazillan kayfa haluki ma ismuki ma beleduki
kam umruki

prosze o przetlumaczenie tego zdania mysle ze to moze rozwiazac nasz problem

z gory dzieki

brit

Offline

 

#2 2010-08-24 01:00:17

dziwny(a)_starzec

Nowy użydkownik

Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: mega problem

JEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMEN


JEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMEN





JEMENJEMENJEMEN                                                                                     JEMENJEMENJEMEN

                                                             POLICJA
JEMENEJEMENJEMENJEMEN     







                                                                                 JEMENJEMENJEMENJEMENPOLICJAJEMENJEMENJEMEN



JEMEN JEMEN JEMEN POLICJA JEMENJEMENJEMEN



                JEMENJEMENJEMEN JEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMENJEMEN JEMEN













                                                                                  POLICJA

Offline

 

#3 2010-08-26 20:08:59

britney666

Nowy użydkownik

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: mega problem

aha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding biura do wynajęcia Warszawa pudełko do alkoholu