Forum Arabistyki absolwentów na poziomie licencjata i magistra Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II

ANALIZA MUSKULATURY WIELKIE CYCE META Z BAZARU KONIE ŚMIESZNE ŻYDOWSKIE IMIONA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE KULE DUM-DUM DLA SŁONIA DYDOLS POKEMON TŁUMACZENIE ARABSKIEGO PIŃCET ZŁOTYCH RENTY GRY DO KOMÓRKI LICZE DOWCIPY DOKTOR MONK EFEKT JO-JO ZDJĘCIA KOTÓW WYGLĄDAJĄCYCH JAK BOCHNY CHLEBA DZIWKI BABILONU

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-09-16 12:18:31

zaba_kasia

Nowy użydkownik

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 7
Punktów :   -4 

Dokumenty na magisterkę

Wiec protokoly z wczorajszych obron nie dotarly w dniu dziejszym do dziekanatu
nie ma wiec szans na otrzymanie w dniu jutrzejszym zaswiadczen o ukonczeniu studiow i sredniej ze studiow niezbednych do zlozenia dokumetow na magisterke
Odzywalam sie juz w tej sprawie do Pani Maśko przez strone rekrutacyjna, wiec mysle, ze niedlugo pojawi sie tam nowa wiadomosc w tej sprawie
Pytalam czy mamy jutro zlozyc niepelny komplet dok czy poczekac do pon na zaswiadczenia i zlozyc wszystko oraz czy musimy drugi raz dostarczac swiadectwa czy wezme te co juz zlozylismy trzy lata temu
pzdr

Offline

 

#2 2010-09-16 15:46:18

tajemniczy radek

Efendi

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 77778010
Punktów :   -10 

Re: Dokumenty na magisterkę

no to uzupełnię informację.
Profesor Siwiec zapewnił, że jeszcze dzisiaj zawiezie protokoły, bo do 12:15 dziekanat jest dla studentów, a dla pracowników do 15.

Offline

 

#3 2010-09-25 23:13:26

Patron Duchowego Ciasta

Efendi

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 8889134
Punktów :   -9 

Re: Dokumenty na magisterkę

Mówiłem, czy zapomniałem wspomnieć o tym, że widziałem jakiś projekt (mam nadzieję, że projekt) naszego planu. Były seminara, monograficzne wykłady i godzina kurdyjskiego, ciekerap!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding biura do wynajęcia Warszawa pudełko do alkoholu