Forum Arabistyki absolwentów na poziomie licencjata i magistra Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II

ANALIZA MUSKULATURY WIELKIE CYCE META Z BAZARU KONIE ŚMIESZNE ŻYDOWSKIE IMIONA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE KULE DUM-DUM DLA SŁONIA DYDOLS POKEMON TŁUMACZENIE ARABSKIEGO PIŃCET ZŁOTYCH RENTY GRY DO KOMÓRKI LICZE DOWCIPY DOKTOR MONK EFEKT JO-JO ZDJĘCIA KOTÓW WYGLĄDAJĄCYCH JAK BOCHNY CHLEBA DZIWKI BABILONU

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery
  • Index
  •  » Arabski
  •  » Którego wykładowcę lubisz najbardziej? - sanatun thaanijatun

#1 2009-05-26 22:38:04

Patron Duchowego Ciasta

Efendi

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 8889134
Punktów :   -9 

Którego wykładowcę lubisz najbardziej? - sanatun thaanijatun

Moszna zweryfikować nasze pierwszoroczne wybory, zapraszam do głosowania i krótkiego uzasadnienia swojego wyboru. Ja oddam głos na magistera Gorana Faizy, który swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia potrafi poprawić nawet najwisielczelejszy humor. Poza tym ktoś mu miał powiedzieć niedawno, że go studenci nie lubią - otóż JA lubię. No i również magister pan wie kiedy trzeba nie być na zajęciach. I rozmawiamy po arabsku! I lekcje arabskiego były fajne! Dziękuję.

Offline

 

#2 2009-05-26 23:22:26

tajemniczy radek

Efendi

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 77778010
Punktów :   -10 

Re: Którego wykładowcę lubisz najbardziej? - sanatun thaanijatun

zastanawiałem się, czy nie zrobić subiektywnej oceny każdej jednej osoby, ale postanowiłem, że nie chce mi się... skończę dzięki temu 10 min wcześniej.

ja uważam ze swej strony, że człowiek z takim rodowodem, jak goran powinien dostąpić wszelkich zaszczytów. santo subito!
na uwagę zasługuje także prof. łacina, który co prawda ma strasznie formalistyczne podejście do wszystkiego, to jednak umie trzymać wszystkich na odpowiedni dystans, zarówno studentów jak i współ"kolegów". strasznie mi się to podoba u ludzi, że z takim podejściem umieją jeszcze być przyjaźni. przy tym jest jeszcze specjalistą, co, jak wiadomo, nie jest takie oczywiste. w sumie za goranem przemawiają ciekawsze zajęcia i sztywniejsze trzymanie się tematu, ale jako że dzisiaj zanabyłem w bierdronce bepower tak jak patron, zagłosuję odmiennie, żeby nie było, że się zawsze sugeruję.

Ostatnio edytowany przez grg (2009-05-26 23:27:48)

Offline

 
  • Index
  •  » Arabski
  •  » Którego wykładowcę lubisz najbardziej? - sanatun thaanijatun

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi Wałcz Balsam Johnson torby papierowe do cateringu